برندها

کشور سازنده برند ها

به طور کلی ۸۰ در صد ازآلبوم هایی که در ایران وجود دارد کشور سازنده ی آن ها چینی میباشد اما این به آن معنا نیست که دیگر شما نمیتوانید یک جنس خوب از کاغذ دیواری را داشته باشید ! بلکه بین برند های مختلف چینی فرق بسیار زیادی وجود دارد . درصد بقیه ی برند های کاغذ دیواری را هم برند های کره ای ، آلمانی ، ایتالیایی ، بلژیکی ، ایرانی و فرانسوی تشکیل میدهد .

شهر کاغذ دیواری

برند کاغذ دیواری

در این بخش میخواهیم شمارا با انواع شرکت هایی که آلبوم های کاغذ دیواری را تولید میکنند آشنا کنیم ، برند کاغذ دیواری یعنی چه ؟ برند کاغذ دیواری یعنی همین که یک شرکت بخواهد با نام برند خودش تعدادی آلبوم کاغذ دیواری را منتشر کند . شهرکاغذ دیواری به عنوان یکی ازبزرگترین مراکز پخش فروش کاغذ دیواری ها با تعداد زیادی از برند های گوناگون میباشد .

برندهای محبوب

شرکت شهر کاغذ دیواری همیشه سعی در این داشته است تا بهترین و محبوب ترین آلبوم ها را برای ارائه انتخاب کند و همه برند های موجو با توجه به قیمت و کاربردشان بهترین در نوع خودشانند اما میتوان تعدادی از آلبوم ها را مانند روستر ، دیوال ، دی اند سی ، تیراژه و … را برای اینکه هم قیمت مناسب دارن هم جنس قابل شست و شو و هم طرح های کاربردی را شامل هستند به عنوان محبوب ترین ها نام برد !

انواع کاغذ دیواری