کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری نوعی از کاغذ دیواری ها هستند که برروی آنها تصاویر مختلفی بوسیله پرینترهای سه بعدی چاپ می گردد. این کاغذ دیواری ها به دلیل تنوع بالایی از تصاویر و با دارا بودن قابلیت تعیین سایز در اکثریت مواقع به یکی از پرطرفدارترین دیوارپوشهای حال حاضر تبدیل شده اند.استفاده از چاپگرهای پیشرفته امروزه امکان چاپ عکس های متفاوت و متنوع را برروی کاغذ دیواری فراهم نموده است. امروزه مشتریان می توانند بنابه درخواست و سلیقه خود عکس مورد علاقه خود را بروی کاغذ دیواری چاپ کنند که به این نوع کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری پوستری گفته می شود.
کاغذ دیواری پوستری طرفداران خود را داشته و استفاده از انها روز به روز در حال گسترش است. هم مکانهای مسکونی و هم اداری تمایل به استفاده از کاغذ دیواری پوستری در تعداد معدودی از دیوارهای محل خود هستند. به تناسب محیط عکس های استفاده از کاغذ دیواری های پوستری خاص استفاده می شود. مثلاً در دفاتر املاک و یا شرکت هایی عمران از کاغذ دیواریهای پوستری که تصویر یک شهر یا یک سازه ساختمانی را دارد استفاده معمولاً استفاده می شود. در منازل نیز در بخشهای مختلف عکس های متناسب با مکان در کاغذ دیواری پوستری مورد استفاده قرار می گیرد. مثلاً در قسمت پذیرایی عمدتاً از تصاویر مناظر زیبا و طبیعی استفاده می شود. همچنین ممکن است فرد یک چهره را برای این منظور انتخاب کند. البته این نوع کاغذ دیواری پوستری که افراد چهره خودشان و یا یک سلبریتی و یا هم تصویر دیگر را بروی کاغذ چاپ می کنند عمدتاً مخصوص دیوارر اتاق خواب است. هرچند محدودیتی در انتخاب عکس و نوع محل وجود ندارد.
قیمت کاغذ دیواری پوستری بصورت متر مربع محاسبه می شود و شهر کاغذ دیواری می تواند در اصرع وقت سفارش شما را آماده کرده و نصب آن را انجام دهد.تفاوت قیمت کاغذ دیواری های پوستری به نوع کاغذ مورد استفاده دارد مثلاً استفاده از کاغذهای چرمی و فیبرو می تواند تفاوت قیمت داشته باشد. برخی از انواع کاغذ مورد استفاده در کاغذ دیواری پوستری قابلیت شستشو داشته و رنگهای آن با تماس با آب و حتی شوینده آسیبی نمی بیند. بنابراین بسته به نوع کاغذ مورد استفاده قیمت ها نیز متغیر می باشد.