شهر کاغذ دیواری

کاغذ دیواری از مصارف تزینی است که برای پوشاندن دیوارهای داخلی ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شود. امروزه خیلی از افراد تمایل بیشتر به استفاده از کاغذ دیواری دارند چون طرح های متنوع و رنگ های زیبایی دارد. با انتخاب رنگ مناسب که همخوانی خوبی با وسایل منزل یا هر مکان دیگر داشته باشد، می توانید فضا زیبا را به وجود آورید.کاغذ دیواری در برند های متفاوتی موجود است که در قسمت فروشگاه شهر کاغذ دیواری می توانید مشاهده کنید.

شهر کاغذ دیواری

قیمت کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پوستری یک نوع از کاغذ دیواری است که مانند پوستر در یک دیوار نصب میشود در طرح ها و سبک های مختلف طراحی میشود و با توجه به ابعاد دیوارتان چاپ میشود. انواع کاغذ دیواری پوستری مثل منظره، تصاویر گل و گیاه، تصاویر هندسی پیچیده، چهره انسان، تابلو نقاشی، تصویر حیوانات و غیره موجود می باشد. کاغذ دیواری پوستری منظره تصویر مناظر شامل جنگل، دریا، کوه، بیابان، تصاویر شهرها و هر آنچه که فکر کنید در آلبومهای کاغذ دیواری پوستری منظره وجود دارد.

کاغذ دیواری جدید

در شهر کاغذ دیواری انواعی از این آلبومها را مشاهده می کنید. کاغذ دیواری پوستری با تصویر درخواستی شما می توانید به درخواست خودتان تصویر خودتان یا هر تصویر دیگری را که دارای رزولوشن بالا باشد برای چاپ روی کاغذ دیواری پوستری سفارش دهید. بسته به نوع کاغذ قیمت هر متر مربع کاغذ دیواری پوستری متفاوت می باشد. برای دیدن انواع مختلف وارد بخش کاغذ دیواری پوستری شوید. کاغذ دیواری های پوستری و سه بعدی را در کجا استفاده میکنند ؟