اتاق هایی با کاغذدیواری های پرنقش

هیچ چیز مثل طرح های زیبا روی دیوارها نمی تواند فضا را به راحتی جذاب و دلنواز کند! امروزه هم طرح ها و نقش های فراوانی برای کاغذدیواری وجود دارد که سبک های مختلفی از سنتی و کلاسیک تا فوق مدرن و هندسی را در بر می گیرند. لازم به گفتن نیست که هیچ اتاقی در نیست که آن را نتوان با کاغذدیواری تزیین کرد. اتاق پذیرایی، غذاخوری، اتاق خواب و حمام و… همگی با کاغذدیواری های مناسب بسیار زیبا خواهند شد.

از اینکه اتاقتان با طرح های درشت زیبا می شود مطمئن نیستید؟ از طرح های ساده و ملایم تر استفاده کنیدف یا از کاغذدیواری در بخشی از اتاق تان، مثل داخل قفسه ی کتاب ها، استفاده کنید.  می توانید کاغذدیواری های پرنقش و نگارتر را برای یک دیوار استفاده کنید یا آن ها را به صورت چند پانل از کاغذدیواری به کار ببرید.

کاغذدیواری اتاق پذیرایی

با اتاق پذیرایی شروع می کنیم؛ جایی که مردم دور هم جمع می شوند، صحبت می کنند، استراحت یا مطالعه می کنند…و یا از کاغذدیواری ها تعریف می کنند! تحسین کردن این کاغذدیواری های براق که برای اتاقی با تم تک رنگ مناسب اند و الگوی تکرارشونده ی جالبی هم دارند کار ساده ای است. خانه هایی که سبک مدرن و سنتی را با هم دارند بهترین فضا برای استفاده از این کاغذدیواری ها است.

کاغذدیواری های براق اتاق پذیرایی

این کاغذدیواری ها با طرح های توری هم همان تاثیر تصویر قبل را دارد. توجه کنید که دکوراسیون پر زرق و برق چگونه با طرح های متاثر از طبیعت و ارگانیک، مثل لوستر کرستال، با هم ترکیب شده اند.

اتاق پذیرایی با کاغذدیواری های توری شکل

اگر واقعا می خواهید از طح های چشم گیر استفاده کنید، نقش هایی با خطوط مشخص گزینه ی مناسبی هستند. کاغذدیواری عجیبی مثل این، پس زمینه ی مناسبی برای مبلمانی ساده هستند.

کاغذدیواری پر جلوه به رنگ سیاه و سفید و خاکستری

بعضی از کاغذدیواری ها مثل نقاشی دیواری می باشند. مثل درختچه های شکوفه دار تصویر زیر که فضا سنتی کرده اند.

کاغذدیواری با نقش درختچه ی گل در اتاق پذیرایی

اگر به نظرتان کاغذدیواری ها بیش از حد جلوه گر خواهند شد، پوشاندن یک دیوار با آن، راه حل مناسب تری است. کاغذدیواری هندسی تصویر زیر به خوبی در کنار وسایل دیگر این اتاق، مثل قفسه ه،ا قرار گرفته است. دقت کنید که همان طور که در این تصویر هم نشان داده شده، می توانید از کاغذدیواری در داخل کمد هم استفاده کنید.

کاغذدیواری های اتاق مدرن

هرچند تصویر زیر یک اتاق پذیرایی نیست، اما فضایی مناسب برای وقت گذرانی است. کاغذدیواری های آن که به شکل گیاه های آویزی است که  به خوبی پوشاندن فضا با طرح های درشت را نشان می دهد.

کاغذدیواری اتاق غذاخوری

در اینجا تصویری دیگر از اتاق پذیرایی با کاغذدیواری های پر زرق و برق می بینید که از اشکال گیاهی تشکیل شده است.طرح های ریز این کاغذدیواری برای این است که آن را شبیه به قالیچه کند. گل هایی که برای گلدان انتخاب شده اند هم با توجه به طرح ها و رنگ های کاغذدیواری، و برای ایجاد هارمونی با ان بوده اند.

کاغذدیواری اتاق پذیرایی با طرح بامبو

یک راه برای استفاده از کاغذدیواری های متنوع در خانه، چسباندن آن ها در پانل های جدا از هم در سطح دیوار است. این روش کاغذدیواری ها را شبیه به تابول و اثری هنری می کند و نمی گذارد تمام اتاق را تحت سلطه ی خود قرار دهند!

کاغذدیواری های شبکه شبکه ای

 

از طرح های درشت نترسید! کاغذدیواری زیر با طیف های مختلفی از خاکستری که دارد، همچنان زمینه ای مناسب برای جلوه گری رنگ های آبی کبالت، نارنجی، صورتی و زرد است.

کاغذدیواری اتاق خواب

کاغذدیواری اتاق خواب رابه فضایی شیک و امن تبدیل می کند. در این تصویر کاغذدیواری دست سازی با طرح های سنتی می بینید.زرد ثابت کرده که رنگ مناسبی برای زمینه های گل دار با جزییات فراوان است و جلوه ای آرامش بخش ایجاد می کند.

کاغذدیواری دست ساز با طرح های سنتی

این کاغذدیواری سلطنتی از California Home & Design ظاهری غریب و خودمانی دارد. وقتی رنگ آبی با روتختی قرمز همراه شده، دیگری شکی وجود ندارد که این اتاق خواب فضایی جذاب و مناسب برای استراحت است.

کاغذدیواری آبی با طرح های درختی

تخت و روتختی خاکستری که کنتراستی خوب با دیوارهای سفید دارند، برای جلوه گر شدن این کاغذدیواری سبز بهترین انتخاب ها بوده اند.

کاغذدیواری سرویس بهداشتی

هیچ فضایی برای استفاده از کاغذدیواری کوچک نیست. اتفاقا خیلی از مردم علاقه دارند که از کاغذدیواری های پر نقش و نگار در سرویس بهداشتی شان استفاده کنند تا در فضاهای بزرگ. در این تصویر کاغذدیواری ای به رنگ سبز آبی روشن، سفید و خاکستری که از شکوفه های گیلاس به عنوان طرح آن استفاده شده است.

تن های طبیعی به کار رفته در این سرویس بهداشتی، فضای آن را آرام کرده و درخت ها و پرنده ها آن را شاداب می کنند.

کاغذدیواری حمام

این کاغذدیواری سفید و یاسی، جذابیت خاصی به اتاق بخشیده. ببینید که این رنگ ها چطور به خوبی در کنار رنگ طلایی، که اتفاقا از رنگ های سال۲۰۱۳ هم هست و قهوه ای نشسته اند.

کاغذدیواری با طرح های ملایم

کاغذدیواری بعدی بیشتر طرح های هندسی دارد. طرح ها و رنگ های آن برای یکپارچه کردن عناصر دیگر به کار رفته در این اتاق، مناسب بوده اند.