خرید کاغذ دیواری سه بعدی

در هنگام خرید کاغذ دیواری سه بعدی باید به نکات ریزی توجه کنید. در کارزار رقابتی بازار امروزه ودلیل فشارهای اقتصادی مردم ، اجناس با کیفیت های پایین و درجه ۲ و ۳ وارد رقابت قیمتی با اجناس درجه اول شده اند. کاغذ دیواری سه بعدی هم از این قاعده مستثنی نیست.
چیزی که باید هنگام خرید کاغذ دیواری سه بعدی دقت کنید کیفیت کار اجرا شده می باشد. حتماً قبل از خرید یک نمونه کار اجرا شده را از شرکت مورد نظر بخواهید. همچنین نصب کار توسط یک نصاب حرفه ای نیز می تواند تکمیل کننده کار باشد.
در این آشفته بازار شرکت های بسیاری با تبلیغات وسیع سعی در اغوا کردن شما با قیمتهای پایین دارند. باید دقت کنید که هر چیز ارزانی به دلیل نیست.!! نوع چابپر و قیمت آن همچنین نو یا کهنه بودن دستگاه یکی از عوامل تعیین کننده است. آیا آین چاپگر قادر است رنگهای تصویر را همانند آنچه که هست برای شما چاپ کند؟
کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی تا حدود زیادی به همین مورد وابسته است. نبابراین شرکتی که یک چاپگر ۱۰۰ هزاردلاری تهیه کرده مسلماً نمی تواند قیمت کار را پایین اعلام کند.
مورد دوم انواع رنگها با کیفیت های مختلف است. مسلماً رنگهای بسیار با کیفیت قیمت چند برابر رنگهای معمولی دارند. کیفیت کاغذ دیوری سه بعدی تا حدود زیادی به نوع رنگ هم بستگی دارد.
سومین مورد که بطور مستقیم بر کیفیت کار اثر گذار است نوع کاغذ مورد استفاده است. کاغذهای درجه ۲ و ۳ در بازار امروز بسیار هستند و قیمتهای بسیار پایینی دارند که می تواند به نحو چشم گیری کیفیت کار شما را کم کند.
حال با این موارد که ذکر شد می توانید حدس بزنید وقتی که یک شرکت قیمتی بسیار پایینی برای هر مترمربع از کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری پوستری اعلام می کند علتش چیست؟ آیا ارزش دارد که نمای زیبای دیوار خانه خود را فدای اندک تفاوت قیمت این کاغذ ها کنیم؟
از آنجایی که بسیاری از مردم در خرید کاغذ دیواری سه بعدی اطلاعات تخصصی از چاپ ندارند و نمی توانند که از اصل بودن مواد مورد استفاده اطلاع کسب کنند منطقی است که پیش از خرید کاغذ دیواری سه بعدی و پوستری نمونه کار اجرا شده را دیده و با هم مقایسه کنند.