پارچه دیواری

پارچه دیواری

 

همانطور که از اسم آن بر می آید پارچه دیواری نوعی دیوارپوش از جنس پارچه می باشد که امروزه بازار کاغذ دیواری را به شدت مختل کرده است. در واقع پارچه دیواری رقیب اصلی کاغذ دیواری در نسل جدید دیوارپوش های مدرن و کلاسیک به شمار می رود. جنس پارچه دیواری معمولا از الیاف طبیعی می باشد که از این رو دوستدار محیط زیست نیز به حساب می رود. پارچه دیواری ها ضد آب و رطوبت می باشند و برای محیط های اداری و یا منازل مسکونی به کار می روند. در ایران پارچه دیواری عمر چندانی ندارد اما در اروپا و امریکا از دیر باز به عنوان یک دیوارپوش برای زندگی های مرفه و لاکچری به کار می رفته است. از پارچه دیواری معمولا برای هتل ها و تالارها نیز استفاده می شود. از دیگر مزایای پارچه دیواری می توان به خاصیت آنتی باکتریالی آنها اشاره کرده و این بدان معناست که میکروب نمیگیرند و از لحاظ بهداشتی با توجه به خاصیت آنتی باکتریالی و نیز قابل شستشو بودنشان مشکلی ایجاد نمی کتند.
پارچه دیواری ها با توجه به ضخامت و جنسی که دارند تا حد زیادی خاصیت آکوستیکی نیز دارند و ضد انتقال صدا می باشند. پارچه دیواری ها دارای طرح ها و رنگهای بسیار متنوعی می باشند و به خاطر برجستگی که دارند به نوعی حالت سه بعدی دارند.
شرکت آرین آرایه برترین برند دکوراسیون داخلی در ایران در ضمینه پارچه دیواری با چندین برند معتبر در ایران همکاری گسترده دارد که پارچه دیواری های ایرانی و ایتالیایی را شامل می شود. برای دیدن نمونه کارهای پارچه دیواری می توانید هم از سایت شرکت شهر کاغذ دیواری نمونه کارها را مشاهده نمایید و یا به صورت حضوری در شرکت از نمونه کارهای ما دیدن نمایید.

 

قیمت پارچه دیواری

قیمت پارچه دیواری نسبت به کاغذ دیواری کمی گران تر است اما بسیار شیک و لاکچری و زیباتر است. معمولا قیمتی بین ۱۵۰ تا ۱ ملیون تومان در هر واحد می باشند. به عنوان مثال نحوه اندازه گیری پارچه دیواری ایرانی یک متر در سه متر محاسبه می شود و از ۱۵۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان قیمت دارد.
نصب پارچه دیواری به چه شکل است ؟
نصب کاغذ دیواری توسط نصاب های مجرب و دوره دیده این کار باید صورت بگیرد و هر نصابی نمی تواند از عهده آن برآید. البته نصابهای کاغذ دیواری با کمی تمرین و بدست اوردن مهارت کافی می توانند از عهده نصب آن براحتی برآیند.
در پایان این مقاله باید تاکید کنیم که پارچه دیواری خاصیت های خود و معایب مشکلات خود را دارد همانطور که کاغذ دیواری و هر دیوارپوش دیگری دارای یک سری معایب و فواید می باشد.
شماره تماس جهت مشاوره رایگان و یا سفارش:

۰۹۱۲۹۲۱۵۳۰۷
۸۸۶۸۷۰۵۵