کاغذ دیواری باعث جلوه‌ای مدرن در خانه شما می شود

کاغذ دیواری گاهی می‌تواند کاملا دیوانه‌کننده باشد، زیرا چسبناک و لغزنده است و نصب آن نیازمند دقت زیادی است که در بسیاری از مواقع فقط متخصصان این حوزه از عهده آن برمی‌آیند که ار شما هم قصد خرید کاغذ دیواری را داشتید حتما نصب آن را به افراد خبره بسپارید و یا اگر حدودی نصب کاغذ دیواری را آموخته اید این مراحله را از اینجا ببینید و اجرا کنید و همچنین  وقتی‌ که به لکه‌های غبارگرفته موجود روی کاغذ دیواری اتاق‌تان نگاه می‌کنید، متوجه می‌شوید آن نمونه کوچک یا تصویر روی وب‌ سایت با آنچه در نهایت در مقیاسی بزرگتر به دیوار خانه‌تان می‌بینید، متفاوت است، با توجه به سختی نصب و هزینه ای صرف آن کرده اید این موضوع ناراحت کننده خواهد بود.

اینجاست که برند مطرح کاغذ دیواری اوموکس ( Omexco ) راه حل متفاوتی ارائه می‌دهد. وب‌ سایت آن‌ها نمایشگاهی از اتاق‌هایی امروزی با کاغذ دیواری‌هایی کاملا مدرن است. این شیوه ارائه (برخلاف نمونه‌های کوچک معمول) به مشتریان کمک می‌کند تا راحت‌تر کاغذ دیواری مورد نظرشان را انتخاب کنند. این واقعیت که این محصولات در راستای حفظ محیط زیست ساخته شده‌اند موجب می‌شود تا هر مشتری سختگیری به نکات ظریف این کاغذ دیواری‌ها پی ببرد و از امکاناتی که در فضای مورد نظر ایجاد می‌کند، استقبال کند. با این کاغذ دیواری‌های مدرن، دیوارهای اتاق به مرکز توجه تبدیل خواهند شد و عنصر بسیار خاص و ویژه‌ای را به دکوراسیون داخلی منزل اتاق اضافه می‌کنند.

تنوع رنگ و طرح کاغذ دیواری طرحی کارآمد را در فضای باز برای شما به ارمغان می‌آورد تا از غنای رنگ و زیبایی لذت ببرید.

مثلا یک اتاق نشیمن بسیار مدرن: شاید هرگز فکرش را نکرده باشید که رنگ سرخابی در کنار بافت خاکستری رنگ دیوار به این زیبایی خودنمایی کند. شایان توجه است که چگونه کاغذ دیواری از دیوار جانبی سقف جدا شده و خودنمایی می‌کند که در این موارد کاملا تاثیر بصری کاغذ دیواری را بر فضا می‌توانید متوجه شوید.

یا مثلا کاغذ دیواری سبز آووکادویی رنگ، تصویری از چمن‌زاری را تداعی می‌کند که از لحاظ بصری نیز ارتفاع سقف را بیشتر نشان می‌دهد و باعث می‌شود تا فضای اتاق از آن‌چه که هست بزرگ‌تر به نظر برسد.

یا رنگ‌های کاغذ دیواری قرمز پررنگ با زیبایی چشمگیرشان، به خوبی فضا را برای درخشش لوسترهای دیواری فراهم می‌سازند. اگر به این نکته توجه نشود  کاغذ دیواری اتاق نه تنها زیباست، بلکه به عنوان بستری برای درخشش دیگر عناصر موجود در اتاق فراهم می‌کند و همچنین در زمانی که دو تنالیته رنگ خاکستری جلوه گرافیکی متفاوتی را در فضای خالی اتاق ایجاد می‌کند.

یا مثلا کاغذ دیواری با طرحی بومی و طبیعی را در کنار چیدمانی مدرن اگر باشد ، نظر شما در مورد این کاغذ دیواری چیست؟ به نظر اصلا زیبا نمی آید پس هماهنگ کردن چیدمان با دکوراسیون ما می تواند نقش بسیار مهمی را ایفا کند .

یا مثلا برای شرکت و محل کار خود همیشه یک طراحی فوق‌العاده زیبا رنگ و طرح کاغذ دیواری کاملا ساده است.

طرح بته جقه‌های قرمز و خاکستری کاغذ دیواری، بی‌اندازه مدرن است و به خوبی مبلمان را جلوه می‌دهد.

با این نکات می توانید منزلی زیبا و در عین حال بسیار شیک و مدرن داشته باشید .