کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

استفاده از چاپگرهای پیشرفته امروزه امکان چاپ عکس های متفاوت و متنوع را برروی کاغذ دیواری فراهم نموده است. امروزه مشتریان می توانند بنابه درخواست و سلیقه خود عکس مورد علاقه خود را بروی کاغذ دیواری چاپ کنند که به این نوع کاغذ دیواری ، کاغذ دیواری پوستری گفته می شود.
کاغذ دیواری پوستری طرفداران خود را داشته و استفاده از انها روز به روز در حال گسترش است. هم مکانهای مسکونی و هم اداری تمایل به استفاده از کاغذ دیواری پوستری در تعداد معدودی از دیوارهای محل خود هستند. به تناسب محیط عکس های استفاده از کاغذ دیواری های پوستری خاص استفاده می شود. مثلاً در دفاتر املاک و یا شرکت های عمران از کاغذ دیواریهای پوستری که تصویر یک شهر یا یک سازه ساختمانی را دارد استفاده معمولاً استفاده می شود. در منازل نیز در بخشهای مختلف عکس های متناسب با مکان در کاغذ دیواری پوستری مورد استفاده قرار می گیرد. مثلاً در قسمت پذیرایی عمدتاً از تصاویر مناظر زیبا و طبیعی استفاده می شود. همچنین ممکن است فرد یک چهره را برای این منظور انتخاب کند. البته این نوع کاغذ دیواری پوستری که افراد چهره خودشان و یا یک سلبریتی و یا هم تصویر دیگر را بروی کاغذ چاپ می کنند عمدتاً مخصوص دیوار اتاق خواب است. هرچند محدودیتی در انتخاب عکس و نوع محل وجود ندارد.
قیمت کاغذ دیواری پوستری بصورت متر مربع محاسبه می شود و شهر کاغذ دیواری می تواند در اصرع وقت سفارش شما را آماده کرده و نصب آن را انجام دهد.
تفاوت قیمت کاغذ دیواری های پوستری به نوع کاغذ مورد استفاده دارد مثلاً استفاده از کاغذهای چرمی و فیبرو می تواند تفاوت قیمت داشته باشد. برخی از انواع کاغذ مورد استفاده در کاغذ دیواری پوستری قابلیت شستشو داشته و رنگهای آن با تماس با آب و حتی شوینده آسیبی نمی بیند. بنابراین بسته به نوع کاغذ مورد استفاده قیمت ها نیز متغیر می باشد.
جهت اطلاع از قیمت ها، مشاوره و سفارش کاغذ دیواری پوستری با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

نصب کاغذ دیواری پوستری

نصب کاغذ دیواری پوستری با کاغذ دیواری معمولی کمی متفاوت است. نصب این کاغذهای حساسیت بسیار بالایی  را می طلبد. رل های کاغذ دیواری می بایست بسیار با دقت نصب شوند تا تصویر روی کاغذ دیواری بصورت ممتد دیده شود. مرسوم است که هنگام چاپ تصویر روی کاغذ دیواری لبه های کاغذ را روی هم سوار می کنند (اصطلاحاً اورلپ می کنند) بعد تصویر را چاپ می کنند به این ترتیب هنگام نصب نیز باید این موضوع رعایت شود و کاغذ ها بصورت همپوشان کنار هم قرار گیرند تا تصاویر کاملاً ممتد مشاهده شوند.