کاغذ دیواری کلاسیک برای منزل

بدون شک یک دکوراسیون خواص و ویژه با استفاده از کاغذ دیواری مناسب و مطابق با سبک خانه زیبایی فوق العاده ای را نمایان می کند. در انتخاب و ست کردن کاغذ دیواری نکته ها و روشهایی هست که با دنبال کردن آنها نتیجه چندین برابر بهتر و مناسب تر خواهد شد.

از خانه های شومینه دار شروع می کنیم:

شومینه بخشی از خانه است که نظرها خواه نا خواه به آن جلب می شود و تزیین اطراف آن تاثیر متفاوتی در زیبایی دکوراسیون دارد. برای انتخاب کاغذ دیواری متناسب با سبک و رنگ شومینه و دیوارهای اطراف آن حتما باید سبک تیره روشن و سرد و گرمی رنگ ها را رعایت کنیم همانطور که می بینید در اینجا رنگ مشکی با سفید و رنگ کرم با آبی شاد هماهنگ شده است که تعادل و در عین حال انرژی مثبت را به این فضا بخشیده است.

اگر هم شومینه خانه ی شما از دو نوع سنگ و شکل تشکیل شده برای اینکه کاغذ دیواری آن محیط را شلوغ نکن بالا و پایین شومینه را از کاغذ دیواری ساده و اطراف را به سمت عمود طرحدار استفاده کنید.

می رویم سروقت ست های کاغذ دیواری اطراف مبلمان اگر پارچه ی مبلمان شما ساده است هرگز از کاغذ دیواری ساده استفاده نکنید و برعکس چرا که خانه بسیار بی روح خواهد شد و برای بیشتر شدن جذابیت کاغذ دیواری کوسن و بالشتک های مبلمانتان را با کاغذ دیواری ست کنید.

اگر تصمیم به انتخاب دو نوع کاغذ دیواری دارید کاغذ دیواری که طرح شلوغ تر دارد را در میان دیوار و یا گوشه ای که ساده تر و خلوت تر است قرار دهید.