کاغذ دیواری ساده

کاغذ دیواری ساده تقریباً می توان گفت که پر مصرف ترین انواع کاغذ دیواری هستند. از آن جایی که طرح های ساده نسبت به کاغذ دیواریهای طرح دار طرفداران بیشتری دارند در طول نسلها این نوع کاغذ دیواری همیشه رو مد بوده و از مد نمی افتد. یکی از دلایل اصلی اینکه چرا کاغذ دیواری ساده پر مصرفترین انواع کاغذ دیواری است این است که در کنار هر کاغذ دیواری طرح داری برای ست شدن نوع ساده آن نیز می بایست بکار گرفته شود. آلبومهای کاغذ دیواری در کنار کاغذ دیواریهای طرح دار همیشه کاغذ دیواری ساده نیز جهت هماهنگی و هارمونی دارند.

در این صفحه شما انواع مختلف کاغذ دیواریهای ساده را در رنگ های مختلف مشاهده می کنید.

کاغذ دیواری ساده

یکی دیگر از کاربردهای کاغذ دیواری ساده ، استفاده از آن بجای رنگ می باشد. از آنجایی که رنگ آمیزی بدون طرح می باشد، افراد ترجیح می دهند حتی در جایی که می خواهند دیوارها ساده باشند از کاغذ دیواری ساده بجای رنگ استفاده نمایند.

 پرمصرفترین کاغذ دیواری ساده

از پر مصرف ترین کاغذ دیواریهای ساده می توان کاغذ دیواری ساده طوسی، کاغذ دیواری ساده سفید را نام برد. کاغذ دیواری های ساده سفید و طوسی جز کاغذ دیواری ساده و شیک محسوب می شوند. کاغذ دیواریهای ساده رنگی نیز نظیر کاغذ دیواریه ساده قرمز و یا کاغذ دیواری ساده زرد نیز وجود دارند که در اتاق خواب بیشتر از آنها استفاده می شود.